نگارش مقاله ژورنال معتبر برای دوره دکتری

نگارش مقاله ژورنال معتبر برای دوره ارشد و دکتری

نگارش مقاله و گرفتن پذیرش آن در ژورنال های معتبر از جمله الزامات دوره دکتری تخصصی و پذیرش پایان نامه ارشد در رشته های برق و کامپیوتر میباشد که متخصصین پروژه دات آرت برای شما عزیزان انجام می دهند. تعداد مقالاتی که توسط مشاورین پروژه دات آرت ارائه شده و تایید پذیرش گرفته شده است، بالغ بر ۲۰۰ مقاله میباشد که بسیاری از آن ها در ژورنال های معتبر isi,ieee به چاپ رسیده است و بسیاری از این مقالات از تزهای دکتری استخراج شده است.

مشاورین پروژه دات آرت بعد از نگارش مقاله برای موضوع پیشنهادی توسط دانشجو، و نگارش مقاله و شبیه سازی آن، کلیه موارد را به دانشجو ارائه مینماید و شبیه سازی مقاله را آموزش میدهد تا دانشجو بتواند در صورت نیاز از مقاله دفاع لازم را بعمل آورد. همچنین بسیاری از اساتید محترم دانشگاه که زمان لازم برای نگارش مقاله برای بالابردن رتبه علمی خود را ندارند از خدمات مشاورین پروژه دات آرت استفاده مینمایند. شما اساتید عزیز میتوانید موضوعات مورد نظرتان را به مشاورین ما بسپارید و فقط نتایج را از ما دریافت نمایید.

نگارش مقاله دکتری

نگارش مقاله دکتری

نحوه نگارش مقاله برای تز دکتری

نحوه نگارش مقاله توسط مشاورین پروژه دات آرت برای دوره دکتری بدین صورت است که ابتدا موضوع توسط دانشجو یا استاد به موسسه ارائه میگردد و کارشناس موسسه پس از بررسی موضوع و ریزشدن در موضوع، یک عنوان برای مقاله انتخاب مینماید و سپس با توجه به فرمت ژورنال مورد نظر دانشجو شروع به نگارش و شبیه سازی تئوری لازم مینماید و بعد از نگارش کامل و ترجمه مقاله آن را برای ژورنال مورد نظر میفرستد و تمامی اصلاحات مورد نظر ژورنال را انجام میدهد و تاییدیه پذیرش توسط ژورنال را اخذ مینماید.

نگارش مقاله و نحوه انتخاب موضوع و مواردی که بایستی به ترتیب در مقاله گنجانده شود، نیازمند تجربه لازم میباشد و حتی میتوان گفت مقاله نویسی و برآورد نظرات داوران یک هنر است و نیازمند تجربه لازم برای قراردادن ملزومات لازم مانند پیشینه تحقیقات و شکل های مناسب و موارد جانبی است که شاید ربط زیادی به محتوای علمی مقاله ندارد. کارشناسان پروژه دات آرت هنر نگارش مقاله برای دوره دکتری یا ارشد را بلدند و این سبب میشود که معمولآ در همان بار نخست مقاله مورد پذیرش داوران قرار گیرد.

نگارش مقاله برای اپلای و گرفتن فایند

بسیاری از دانشجویان مقطع ارشد برای دوره دکتری تخصصی بدنبال اپلای کردن و گرفتن فایند از دانشگاههای کشورهای خارجی میباشند و ذهنیتشان این است که برای گرفتن پذیرش تحصیلی و فایند پول یا همان اخذ هزینه تحصیلی نیاز به نگارش مقاله ژورنال معتبر دارند. این دیدگاه از نظر مشاورین پروژه دات آرت که تجربه زیادی در این زمینه دارند، دیدگاه خوبی نیست و شما نیاز به مطالعه بیشتری دارید. گرفتن پذیرش تحصیلی دوره دکتری و فایند در دانشگاههای معمولی و متوسط اروپا، استرالیا و کانادا اصلن نیازی به رزومه عالی و نگارش مقاله ندارد و شما فقط در صورتی نیاز به مقاله دارید که بخواهید از چند دانشگاه تاپ و درجه اول دنیا در دوره دکتری پذیرش بگیرید که در اینصورت مشاورین پروژه دات آرت قادرند چنین مقالات با ارزشی را برای شما نگارش و پذیرش بگیرند.

مشاورین پروژه دات آرت
۷ دی ۱۳۹۶
428 بازدید