تماس با ما و ثبت شکایت

تماس با ما برای مشاوره  پایان نامه ها و مقالات شما

با تشکر از همراهی شما دانشجویان و محققین عزیز، میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط برقرار کنید و موضوع پایان نامه ها، مقالات، درخواست ها، سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما به سرعت پاسخگوی شما باشند. علاوه بر این شما میتوانید درخواست های خود را نیز از طریق فرم زیر و یا شماره تماس و ایمیل اعلام کنید.

در ضمن شما دانشجویان عزیز میتوانید، هرکدام از موضوعات پایان نامه ها و مقالات موجود در سایت یا انجمن را که علاقمند شدید را خریداری نمایید و پس از مطالعه اگر مشکلی در فهم و درک مطالب یا فایل های شبیه سازی داشتید، با موسسه مشاورین پروژه دات آرت تماس بگیرید و با صرف هزینه معقولی آموزش ببینید، بطوریکه به درک کاملی از پایان نامه برسید و براحتی بتوانید پایان نامه ها و مقالات خود را تحلیل و شبیه سازی کنید.

بعد از طی این مرحله با کمی مطالعه میتوانید ایده های جدید روی پایان نامه ها ی انجام شده پیاده کنید و با آموزشی که دیدید بدون هیچگونه مشکلی ایده هایتان را روی پایان نامه ها ی قبلی پیاده سازی و شبیه سازی نمایید و یک پروژه فوق العاده برای دفاع از دوره تحصیلی ارشد یا دکتری خود آماده نمایید. این روش برای دانشجویانی که تاکنون نتوانسته اند به هر علتی کار با شبیه سازها و انجام تحقیق را یادبگیرند، بصورت فوق العاده ای جواب میدهد و مطمئن باشید بدون صرف هزینه های هنگفت میتوانید به یک محقق سطح متوسط تبدیل شوید و پایان نامه ها، تز یا مقالات خود را تمامآ به صورت مطلوب کامل نمایید.

پروژه دات آرت

مشاوره پایان نامه ها، مقالات پروژه دات آرت

بهترین کیفیت و کمترین هزینه برای مشاوره  پایان نامه ها و مقالات شما

این یک بازی برد-برد برای شما دانشجویان عزیز و موسسه پروژه دات آرت میباشد. در ضمن موسسه میتواند در دادن ایده های جدید برای ارتقاء پایان نامه ها ی سایت به شما کمک و مشاوره بدهد و حتی در صورتیکه نخواهید هیچ وقتی بگذارید، محققین موسسه پروژه دات آرت پایان نامه یا مقاله شما را از صفر تا صد با صرف هزینه ای کمتر از سایر موسسات واسطه انجام میدهند. علت هزینه کمتر این موسسه برای انجام پروژه ها این است که محققین موسسه صاحبان موسسه هستند نه واسطه و دیگر ۳۰ درصد هزینه دلالی که سایر موسسات میگیرند، در کار با مشاورین پروژه دات آرت وجود ندارد. دلیل این مدعا هم این است که موسسه مشاورین پروژه دات آرت فقط پروژه های برق و کامپیوتر را قبول میکند، و پروژه های رشته های دیگر را انجام نمیدهد چون باید تبدیل به دلال علمی گردد.

 

شماره تماس : ۰۹۱۹۷۷۵۱۴۰۴

پشتیبانی اضطراری : ۰۹۱۸۵۲۶۳۸۹۶

تهران،شهرک اکباتان،فاز۲،بازارچه فاز۲، برج آبگینه، طبقه ۱۵، ورودی ۴، واحد ۱۵۹

مدیریت موسسه:مهندس محمد امین داود آبادی فراهانی

مدیریت پایان نامه ها : مهندس مهرداد امینی

مدیریت مقالات: مهندس سید یونس بزرگمهر

مدیریت بازارچه فایل ها: مهندس حسین خیری

ایمیل : info@projectart.ir

amdavfarahani@gmail.com