درباره ما

درباره انجام پایان نامه و ما

فعالیت اصلی مشاورین پروژه دات آرت مشاوره و انجام پایان نامه ارشد و تز دکتری و نوشتن مقاله میباشد. مشاورین پروژه دات آرت مجموعه ای از ۲۰ تا ۲۵ متخصص و فارغ التحصیل ارشد و دکتری برق و کامپیوتر در گرایش های مختلف است که با مدیریت مهندس فراهانی،  اداره میشود. این مجموعه اگر چه با هدف های مالی مشغول به کارهای تحقیقاتی و علمی است ولیکن سعی در انجام کار درست را دارد.

موسسه مشاورین پروژه دات آرت سعی دارد که بتواند دانشجویانی را که به علت های مختلف از قبیل شاغل بودن، کم کاری استاد راهنما و … قادر به انجام پایان نامه و پروژه های خود نیستند را با روشی مناسب کمک و راهنمایی نماید تا بتوانند با مشاوره و راهنمایی متخصصین موسسه، انجام پایان نامه و تز تحقیقاتی خود را به اتمام برسانند. هر دانشجویی با هر وضعیت مالی میتواند از راهنمایی و مساعدت موسسه بهره ببرد و ما روش های کم هزینه تری برای انجام پایان نامه به آنها معرفی میکنیم که البته بایستی مقداری از کار را خود برعهده بگیرند.

بعنوان مثال باخرید و آموزش یک پایان نامه انجام شده شما میتوانید آن را ارتقاء دهید و یک کار تازه از آن در بیاورید و در شبیه سازی و ایده های جدید از محققین موسسه بهره ببرید. مطمئن باشید که ما به اندازه شما از وضعیت مالی و اقتصادی بد جامعه اطلاع داریم و به هیچ نحو دنبال سودجویی یک طرفه نیستیم و حتما به اندازه هزینه ای که میگیریم برایتان کار انجام میدهیم.

مشاورین پروژه دات آرت در حوزه های مهندسی برق (الکترونیک، کنترل، مخابرات، قدرت و مهندسی پزشکی ) و مهندسی کامپیوتر(سخت افزار، نرم افزار، هوش مصنوعی،شبکه های کامپیوتری و فناوری اطلاعات)خدمات مشاوره و انجام پایان نامه و راهنمایی ویرایش و نظارت بر اجرای مفاد اصول پایان نامه نویسی در چهار چوب مربوطه را به صورت حرفه ای و با کیفیت ارائه می دهد.

فروشگاه پروژه دات آرت

علاوه بر کلیه خدمات مشاوره ای برای  انجام پایان نامه و مقاله ما برای کاربران محترم سایت نیز فروشگاه فایل با کیفیت را راه اندازی کرده ایم هدف اصلی فروشگاه ارتقاء سطح کیفی دانش تخصصی در حوزه برق و کامپیوتر ( و اندکی انگیزه مالی) می باشد.

شما دانشجویان عزیز میتوانید، هرکدام از موضوعات پایان نامه ها و مقالات موجود در سایت یا انجمن ، که علاقمندید را خریداری نمایید و پس از مطالعه اگر مشکلی در فهم و درک مطالب یا فایل های شبیه سازی داشتید، با موسسه مشاورین پروژه دات آرت تماس بگیرید و با صرف هزینه معقولی آموزش ببینید، بطوریکه به درک کاملی از پایان نامه برسید و براحتی بتوانید پایان نامه را تحلیل و شبیه سازی کنید.

بعد از طی این مرحله با کمی مطالعه میتوانید ایده های جدید روی پایان نامه انجام شده پیاده سازی کنید و با آموزشی که دیدید بدون هیچگونه مشکلی ایده هایتان را روی پایان نامه قبلی پیاده سازی و شبیه سازی نمایید و یک پروژه فوق العاده برای دفاع از دوره تحصیلی ارشد یا دکتری خود آماده نمایید. این روش برای دانشجویانی که تاکنون نتوانسته اند به هر علتی کار با شبیه سازها و انجام تحقیق را یادبگیرند، بصورت فوق العاده ای جواب میدهد و مطمئن باشید بدون صرف هزینه های هنگفت میتوانید به یک محقق سطح متوسط تبدیل شوید و پایان نامه، تز یا مقاله خود را تمامآ به صورت مطلوب کامل نمایید.

حرف آخر پروژه دات آرت

این یک بازی برد-برد برای شما دانشجویان عزیز و موسسه پروژه دات آرت میباشد. در ضمن موسسه میتواند در دادن ایده های جدید برای ارتقاء پایان نامه های سایت به شما کمک و مشاوره بدهد و حتی در صورتیکه نخواهید هیچ وقتی بگذارید، محققین موسسه پروژه دات آرت، پایان نامه یا مقاله شما را از صفر تا صد با صرف هزینه ای کمتر از سایر موسسات واسطه انجام میدهند.

دلیل اثبات ادعای هزینه کمتر این موسسه برای انجام پایان نامه ها نسبت به سایر موسسات این است که محققین موسسه صاحبان موسسه هستند نه واسطه و دیگر ۳۰ درصد هزینه دلالی که سایر موسسات میگیرند، در کار با مشاورین پروژه دات آرت وجود ندارد. دلیل این مدعا هم این است که موسسه مشاورین پروژه دات آرت فقط پروژه های برق و کامپیوتر را قبول میکند، و پروژه های رشته های دیگر را انجام نمیدهد چون برای انجام آن ها محقق ندارد و باید تبدیل به دلال علمی گردد.

پشتیبانی :

شماره تماس : ۰۹۱۹۷۷۵۱۴۰۴

۰۹۱۸۵۲۶۳۸۹۶

 

 

مدیریت و انجام پایان نامه ها : مهندس مهرداد امینی

مدیریت مقالات: مهندس سید یونس بزرگمهر

مدیریت بازارچه فایل ها: مهندس حسین خیری

ایمیل : info@projectart.ir

amdavfarahani@gmail.com