تیم کارشناسان موسسه پروژه دات آرت

تیم مشاوره پایان نامه کارشناسان موسسه پروژه دات آرت

مشاوره پایان نامه و آموزش شبیه سازی پایان نامه برای رشته های زیر گروه برق و کامپیوتر تخصص ماست. کارشناسان موسسه پروژه دات آرت از کارشناسان ارشد و دکتری گرایش های الکترونیک، مخابرات، کنترل، قدرت، نرم افزار، هوش مصنوعی، رباتیک، شبکه، مکاترونیک، مهندسی پزشکی و جنگ الکترونیک میباشند که از دانشگاه های دولتی و آزاد ایران و دانشگاههای کانادا و استرالیا فارغ التحصیل شده اند. ما قادریم شما را در انجام تز، پایان نامه و مقاله از قیمت ۱۰۰ هزارتومان تا ۳ میلیون برای دوره ارشد و ۲ میلیون تا ۲۰ میلیون تومان برای دوره دکتری راهنمایی و مشاوره کنیم.

در قیمت های پایین مشاوره پایان نامه، ما خط اصلی کار را به شما نشان میدهیم و شما خودتان باید کار اصلی را انجام دهید. مثلا در مشاوره پایان نامه با هزینه پایین، کارشناسان ما موضوع را به همراه مقاله بیس به شما پیشنهاد می دهند و منابعی را که باید مطالعه کنید دراختیارتان قرار میدهند و در هر زمانی شما را مشاوره تلفنی و اینترنتی می دهند. در هزینه های بالاتر، محققین موسسه پایان نامه را انجام داده و تئوری و نحوه شبیه سازی را بصورت کامل به شما آموزش می دهند.

مشاوره گرفتن پذیرش خارج از کشور در کنار مشاوره پایان نامه 

تیم آموزشی و مشاوره پایان نامه موسسه پروژه دات آرت شرایطی را فراهم کرده است که دانشجویان دچار سردرگمی نشوند و با پرداخت حق مشاوره کمی به هدف شان برسند. دانشجویانی که دنبال ارائه مقاله تحقیقاتی و بالابردن رزومه خود برای مصاحبه دوره دکتری در دانشگاههای داخل وخارج از کشور هستند نیز میتوانند از مشاوره کارشناسان ما بهره برده و در مدت نسبتا کمی مقاله خود را بنویسند و به محقق با رزومه ای عالی تبدیل شوند.

همچنین دانشجویانی که قصد اپلای و گرفتن فایند بالا و پذیرش در دانشگاههای خارج از کشور را دارند، میتوانند از کارشناسان موسسه پروژه دات آرت مشاوره لازم را کسب نمایند و موسسه قادر است که شما عزیزان را با رابطهایی در دانشگاههای خارج از کشور لینک نماید تا رزومه تان را برای استادهای آن دانشگاهها بفرستید و خیلی سریعتر نتیجه بگیرید. البته این آیتم فقط برای دانشجویان برق و کامپیوتر است، زیرا رابطهای موسسه همان دانشجویانی هستند که باگرفتن فایند و پذیرش در دانشگاههای خارج از کشور با ما همکاری می نمایند.

مشاورین پروژه دات آرت
۳۰ آبان ۱۳۹۶
627 بازدید